Ana sayfa

Ruian Victory Auto Parts Co.,Ltd.

Şirket profili
Ruian zafer otomobil parçaları co., Çin'in otomobil bankalar, profesyonel üretim ve otomobil elektrikli yakıt pompası satışı.

Ekibimiz elektrikli yakıt pompasında on yıl geçti, ürün prensibini biliyor, ürünün her bir parçasını kontrol ediyor, üretim işlemlerinin her detayı değerleniyor, detaylar ürünün kalitesini belirliyor, sadece detaylara dikkat et mükemmel quality.we kesinlikle üretim üretim düzenlemek için ISO / TS 16949: 2009 kalite sistemi gereksinimlerini takip edin.Ürün serisi 50'den fazla çeşit modüller ulaştı, 100'den fazla products.and ve örnek işleme için OEM için prodive olabilir vb. Ürünler tercih edilen yerli ve yabancı müşteriler olmuştur. Avrupa ve Amerika'ya orta doğu ve güneydoğu asya ülkeleri ihraç edilmektedir.

“Kaliteye odaklan, adanmış hizmet, geleceği kazan” iş felsefesi ve ileri teknoloji teknolojisinin tanıtımı ve sürekli olarak markayı açarak, ünlü markaları yaratıyor.

Biz sıcak bir şekilde yurtiçinde ve yurtdışındaki tüm dostlarımıza hoşgeldin diyerek, işbirliklerini tartışmak için geldik, varlığınızın ve toplam gelişim tesislerinin zevkini rica ediyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Firmamız yakıt sistemi yakıt pompası ve yakıt pompası montajı konusunda uzmanlaşmış. Ve birçok özel fabrika üretmek soğutma suyu pompası, ateşleme bobini ve yağ tavası.

Ruian Victory Auto Parts Co.,Ltd. Ruian Victory Auto Parts Co.,Ltd.
1 2
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : LICHAO TCVCTE DEJVSO

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 100-200

Yıl kurulan : 2014

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Motosiklet Yakıt Pompası satış için